AKO NALADÍTE TELEVÍZIU SENZI

Televízia SENZI je dostupná u väčšiny slovenských operátorov. Je prítomná rovnako v terestriálnej DVB-T sieti lokálne v Košiciach, káblovej aj satelitnej distribúcii. Samozrejmosťou je internetové vysielanie a vysielanie v mobilných aplikáciách.

EVA MAZIKOVA JE SENZI - TELEVIZIA SENZI

DOSTUPNOSŤ TELEVÍZIE SENZI PODROBNEJŠIE:


V káblových rozvodoch a na IPTV platformách je SENZI v ponuke týchto operátorov:

UPC, Slovak Telekom - Magio, DIGI, Orange - Fiber TV, SATRO, MARTICO, TESATEL, KATES, DSiDATA, ANTIK, TES MEDIA, Swan, Slovanet, Kabsen, Progres, Kabel Telekom, Antechnet, Krom-Sat, Peremedia, Holkatel, Vares, S-team a mnohých ďaľších.

Rovnako aj u lokálnych operátorov káblovej retransmisie v mestách a obciach na Slovensku. Satelitná distribúcia Televízie SENZI je dostupná v platformách: FreeSAT, MagioSAT (Telekom), DIGI, ANTIK-SAT a FlixTV.

Televízia SENZI je dostupná aj v mobilných aplikáciách HORIZON GO, ANTIK TV GO, MAGIO.

FREKVENCIE PRE SATELITNÉ VYSIELANIE:


ANTIK-SAT a FLIXTV:

Družica Eutelsat 16E, frekvencia 11 094, vertikálna polarizácia, Symbolová rýchlosť 27500, FEC 4/5.

FreeSat, MagioSat (Telekom) a DIGI:

Družica Thor 6 (1°W), frekvencia 12 054, horizontálna polarizácia, Symbolová rýchlosť 30000, FEC 3/4, DVB-S2. (Pri ladení v DIGI hľadajte pozíciu 72).

Skylink:

Družica ASTRA 3A (23,5°E), frekvencia 11934, vertikálna polarizácia, Symbolová rýchlosť 27500, FEC 3/4, DVB-S2, 8PSK, Pilot ON.

POZEMNÉ DVB-T VYSIELANIE:


Lokálne v multiplexe v Košiciach:

Televízia SENZI je dostupná aj v lokálnom multiplexe v Košiciach.

Pokiaľ ide o celoplošné vysielanie cez anténu, spoločnosť Towercom, ktorá sieť vysielačov prevádzkuje sa jednostranne rozhodla vyradiť Televíziu Senzi zo svojej siete. Údajným dôvodom je zaradenie staníc Markízy a nedostatok voľného miesta. Mrzí nás však, že o tejto skutočnosti s nami nikto zo spoločnosti Towercom vopred nerokoval a nehladal ani iné riešenie. Veríme, že sa v budúcnosti podarí nájsť opäť cestu v rokovaniach s Towercomom na zaradení Televízie Senzi aj do vysielačov DVB-T.

Pre bližšie informácie volajte: 02/ 527 33 111 - Televíziu SENZI

 

 

HVIEZDY SENZI TV - TELEVIZIA SENZI

Chcete byť hviezdou televízie senzi?

Všetko je možné. Ak ste speváčka, spevák, alebo hudobná skupina a máte videoklip, ozvite sa nám. A staňte sa hviezdou televíznej obrazovky.

KLIP - VIDEOKLIP - TELEVIZIA SENZI - TV

Potrebujete nakrútiť videoklip do televízie?

Máte perfektné pesničky v štúdiovej kvalite a chýba vám videoklip? Máme pre Vás riešenie. Vyrobíme pre Vás kvalitný videoklip a dostaneme Vás do televízie!

SENZI - TV - SHO - TELEVIZIA SENZI

Chcete spropagovať vašu akciu v televízii?

Pripravujete, alebo organizujete podujatie plné senzi šlágrov a potrebujete ho spropagovať? Zavolajte nám a určite nájdeme najlepšie riešenie.