HVIEZDY TELEVÍZIE SENZI

NA VAŠEJ AKCII


SLAGRE - HITY - LEGENDY - TVARE - TELEVIZIE SENZI Hviezdy Televízie Senzi môžu byť aj Vaše! Stačí nám zavolať a my sa o to postaráme. Tel.: 02/ 527 33 111.

POČASIE NA SLOVENSKU

HRÁME NA ŽELANIE

Potešte svojich blízkych a venujte im pesničku zo srdca. Oslávte spolu s nami ich sviatok a spolu s moderátormi programu Danielou Magálovou, Norom Mészárošom a televíziou SENZI si spomeňte na ich veľký deň.

HRAME NA ZELANIE - TELEVIZIA SENZI

Najobľúbenejšia a najpopulárnejšia relácia Televízie SENZI “Hráme na želanie” je dočasne pozastavená. Rovnako ako iné televízne formáty aj táto relácia si potrebuje na chvíľu “oddýchnuť”, aby sa k Vám mohla v budúcnosti vrátiť v novom šate. Od 1.2.2016 bude relácia vo vysielacej štruktúre nahradená formátom “Zahoď starosti”. O návrate relácie na televízne obrazovky Vás budeme informovať.


Vašich obľúbených moderátorov však môžete vidieť aj osobne! Radi prídu na Vašu akciu! Stačí sa s nimi skontaktovať. Objednávky a booking hviezd televízie Senzi je možný na telefónnom čísle: 02-527 33 111.Chcete sledovať TELEVÍZIU SENZI teraz cez internet? Klinkite sem!


Máte produkt, alebo službu o ktorej by mali vedieť aj naši diváci? Organizujete zaujímavé podujatie a chcete, aby sa o ňom vedelo?
Ozite sa nám!

DIVACI - REKLAMA - TELESHOPING - TELEVIZIA SENZI Reklama v Televízii SENZI sa oplatí!

Neodkladajte si kontakt s nami na neskôr. Ozvite sa nám a určite nájdeme najlepšie riešenie pre Vás!

Telefón: 02/ 527 33 111, prípadne nám pošlite mail (klik tu)..

HVIEZDY SENZI TV - TELEVIZIA SENZI

Chcete byť hviezdou televízie senzi?

Všetko je možné. Ak ste speváčka, spevák, alebo hudobná skupina a máte videoklip, ozvite sa nám. A staňte sa hviezdou televíznej obrazovky.

KLIP - VIDEOKLIP - TELEVIZIA SENZI - TV

Potrebujete nakrútiť videoklip do televízie?

Máte perfektné pesničky v štúdiovej kvalite a chýba vám videoklip? Máme pre Vás riešenie. Vyrobíme pre Vás kvalitný videoklip a dostaneme Vás do televízie!

SENZI - TV - SHO - TELEVIZIA SENZI

Chcete spropagovať vašu akciu v televízii?

Pripravujete, alebo organizujete podujatie plné senzi šlágrov a potrebujete ho spropagovať? Zavolajte nám a určite nájdeme najlepšie riešenie.