ŠLÁGRE - HVIEZDY - LEGENDY

Televízia SENZI je najsledovanejšou šlágrovou televíziou na Slovensku. Vysiela 24 hodín denne prúd najlepších šlágrov, ľudoviek a dychoviek.

NORO MESZAROS - TELEVIZIA SENZI

V programovej štruktúre nájdete aj moderované relácie. Obľúbenými sú interatkívne relácie ako SENZIPARÁDA a VOLENKA. Ide o hitparády, do ktorých sa môžu zapájať aj televízny diváci a rozhodnúť o postupe jednotlivých pesničiek.

VEĽKÉ TELEVÍZNE SHOW PROGRAMY

SENZI SHOW - TELEVIZIA SENZI

Okrem televízneho vysielania robí Televízia SENZI radosť svojim divákom aj naživo. Pravidelne organizuje veľké show programy. Diváci sa tak môžu stretnúť so svojimi obľúbencami z televíznej obrazovky a baviť sa s hudbou, ktorú majú televízny diváci radi.

HVIEZDY SENZI TV - TELEVIZIA SENZI

Chcete byť hviezdou televízie senzi?

Všetko je možné. Ak ste speváčka, spevák, alebo hudobná skupina a máte videoklip, ozvite sa nám. A staňte sa hviezdou televíznej obrazovky.

KLIP - VIDEOKLIP - TELEVIZIA SENZI - TV

Potrebujete nakrútiť videoklip do televízie?

Máte perfektné pesničky v štúdiovej kvalite a chýba vám videoklip? Máme pre Vás riešenie. Vyrobíme pre Vás kvalitný videoklip a dostaneme Vás do televízie!

SENZI - TV - SHO - TELEVIZIA SENZI

Chcete spropagovať vašu akciu v televízii?

Pripravujete, alebo organizujete podujatie plné senzi šlágrov a potrebujete ho spropagovať? Zavolajte nám a určite nájdeme najlepšie riešenie.