HVIEZDY TELEVÍZIE SENZI

NA VAŠEJ AKCII


SLAGRE - HITY - LEGENDY - TVARE - TELEVIZIE SENZI Hviezdy Televízie Senzi môžu byť aj Vaše! Stačí nám zavolať a my sa o to postaráme. Tel.: 02/ 527 33 111.

POČASIE NA SLOVENSKU

ZAHOĎ STAROSTI!

Nová hudobno-zábavná talkshow, v ktorej Otto Weiter a Andrea Fischerová nahliadnu do profesionálneho, ale i súkromného života hviezd televízie SENZI.

ZAHOD STAROSTI - TELEVIZIA SENZI

Reláciu "Zahoď starosti" vysielame v premiére vždy v utorok o 13:00 hod., alebo večer o 20:00 hod. v Televízii SENZI.

Reprízy relácie "Zahoď starosti" môžete vidieť každý deň v Televízii Senzi popoludní o 13:00 hod. a večer o 20:00 hod., mimo premiérového utorka.


Vašich obľúbených moderátorov, ale aj spevákov, speváčky a hudobné skupiny môžete stretnúť aj osobne! Radi prídu na Vašu akciu! Stačí sa s nimi skontaktovať. Objednávky a booking hviezd televízie Senzi je možný na telefónnom čísle: 02-527 33 111, alebo mailom na adrese televízie senzi (tu kliknúť!)Chcete sledovať TELEVÍZIU SENZI teraz cez internet? Klinkite sem!


Máte produkt, alebo službu o ktorej by mali vedieť aj naši diváci? Organizujete zaujímavé podujatie a chcete, aby sa o ňom vedelo?
Ozite sa nám!

DIVACI - REKLAMA - TELESHOPING - TELEVIZIA SENZI Reklama v Televízii SENZI sa oplatí!

Neodkladajte si kontakt s nami na neskôr. Ozvite sa nám a určite nájdeme najlepšie riešenie pre Vás!

Telefón: 02/ 527 33 111, prípadne nám pošlite mail (klik tu)..

HVIEZDY SENZI TV - TELEVIZIA SENZI

Chcete byť hviezdou televízie senzi?

Všetko je možné. Ak ste speváčka, spevák, alebo hudobná skupina a máte videoklip, ozvite sa nám. A staňte sa hviezdou televíznej obrazovky.

KLIP - VIDEOKLIP - TELEVIZIA SENZI - TV

Potrebujete nakrútiť videoklip do televízie?

Máte perfektné pesničky v štúdiovej kvalite a chýba vám videoklip? Máme pre Vás riešenie. Vyrobíme pre Vás kvalitný videoklip a dostaneme Vás do televízie!

SENZI - TV - SHO - TELEVIZIA SENZI

Chcete spropagovať vašu akciu v televízii?

Pripravujete, alebo organizujete podujatie plné senzi šlágrov a potrebujete ho spropagovať? Zavolajte nám a určite nájdeme najlepšie riešenie.